ХОЧУ КЛУБНУЮ КАРТУ

8 причин, чому так важливо займатись з тренером

1. План і щоденник тренувань

Перед початком занять будь-який досвідчений тренер визначить в якій точці ви зараз перебуваєте, і яку мету ви перед собою ставите. Він складе точний план досягнення цієї мети і почне поступово вести вас до неї, контролюючи ваш стан і досягається результат.

2. Швидкість отримання результату

Тренер адаптує навантаження саме під вас і ваші цілі і завдання, підбирає тренувальний цикл індивідуально, постійно тримає вас зосередженим, підтримує високу інтенсивність, не дозволяє вам розслаблятися, а так же підбирає вправи, які для вас максимально результативні.

3. Постійні консультації і рекомендації по харчуванню

Хороший персональний тренер, як правило, завжди цікавиться останніми тенденціями в дієтології, а так само теорії і методики тренувань. Під час вашої співпраці він дасть вам необхідні консультації, допоможе скласти раціон харчування виходячи з ваших цілей і завдань.

4. Запобігання травматизму

Персональний тренер навчить вас виконувати рухи правильно і красиво, гарантуючи ідеальну техніку, виключаючи можливість отримати травму.

5. Індивідуальний підхід

Це означає, що тренувальна програма, цикли і фази тренувань, а так же раціон харчування буде змінено відповідно безпосередньо під вас, з урахуванням ваших цілей і завдань, а так само з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.

6. Креативність навчання

Персональні заняття майже ніколи не бувають одноманітні. Хороший тренер знає безліч ефективних тренувальних схем, таким чином роблячи тренування цікавими і захоплюючими.

7. Компанія і мотивація

Лінь йти на тренування? Немає мотивації? Всі ці питання миттєво вирішуються, коли у вас з'являється хороший тренер. Ваш тренер завжди буде витягати вас на тренування, підтримувати вас в моменти слабкості, а так само оберігати від спокус. Він один, який хоче щоб ви йшли вперед, і який буде мотивувати вас весь ваш тренувальний шлях.

8. Персональний тренер - ключ до успіху

Ви коли-небудь бачили кращих в світі спортсменів без тренера? Хоча професійні спортсмени вкрай мотивувати на результат, їм так само як і вам потрібна підтримка і допомога в тому, щоб встати вранці і йти на тренування. Вони впевнені, що персональний тренер є ключем до успіху та досягнення цілей.